REZYGNACJE I PODMIANA ZGŁOSZEŃ

Jeśli macie opłacony start, ale z jakichś przyczyn nie będziecie mogli wystartować w Szczawnicy nie zapomnijcie się z nami skontaktować. Mamy dwie drogi rozpatrywania rezygnacji:

Jeśli chcielibyście zwrócić pakiet – napiszcie na adres zapisy@biegiwszczawnicy.pl – zgodnie z terminami w regulaminie zwracamy całość lub część kwoty wpisowego i po prostu usuwamy zgłoszenie z listy, a w wolne miejsce wskakuje osoba z listy rezerwowej.

Zwroty opłaty startowej przy wcześniejszej rezygnacji ze startu i skutecznym poinformowaniu Organizatorów są możliwe na następujących warunkach:

  • w przypadku rezygnacji ze startu do 31 stycznia 2018 zwrócona zostanie kwota wpłaconego wpisowego po potraceniu opłaty manipulacyjnej w wysokości 1 zł,
  • w przypadku rezygnacji ze startu w terminie od 1 lutego do 28 lutego 2018 zwrócone zostanie 50% kwoty wpłaconego wpisowego,
  • rezygnacja po 28 lutego 2018, w czasie wyścigu lub niestawienie się na starcie zawodów nie uprawnia do zwrotu wpisowego.
  • do 10 kwietnia 2018 Uczestnik może przekazać swoje wpisowe na rzecz innej osoby startującej po wcześniejszym skutecznym dostarczeniu danych tej osoby.
  • Organizator nie zwraca opłaty startowej osobom, które nie ukończyły zawodów lub też nie wzięły udziału w zawodach oraz nie przerzuca opłaty startowej na inne/kolejne zawody.

 

Jeśli chcielibyście przekazać pakiet – Jeśli chcielibyście odstąpić Wasze miejsce komuś konkretnemu możecie wskazać osobę do podmiany, która zajmie wasze miejsce. Taka osoba musi wtedy mieć zarejestrowane konto w naszym systemie zapisów: www.zapisy.strefaprzygod.pl – w prawym górnym rogu znajduje się przycisk „rejestracja”. Gdy taka osoba ma już konto, prosimy o przesłanie maila z nazwiskami do podmiany na adres: zapisy@biegiwszczawnicy.pl